Svetainė naudoja slapukus (ang.: cookies) !

Slapukai reikalingi, kad svetainė veiktų ir kad galėtumėte naudotis jos funkcijomis: ją naršyti, prisijungti prie svetainės ir t.t.
Taip pat svetainė naudoja trečiųjų šalių slapukus svetainės lankomumo analizei (Google analytics).
Šie ir būtinieji slapukai negali būti išjungti.

Priėmimas į įstaigą, vaikų atvedimo ir išleidimo tvarka

Dėl Kauno miesto savivaldybės teritorijoje gyvenančių ikimokyklinio amžiaus vaikų siuntimo į Kauno rajono savivaldybės švietimo įstaigas, vykdančias ikimokyklinio ugdymo programą

Mero potvarkis (peržiūrėti)

Kauno miesto savivaldybės teritorijoje gyvenančių ikimokyklinio amžiaus vaikų siuntimo į Kauno rajono savivaldybės švietimo įstaigas, vykdančias ikimokyklinio ugdymo programą, tvarkos aprašas (peržiūrėti)

Kauno miesto savivaldybės teritorijoje gyvenančių ikimokyklinio amžiaus vaikų siuntimo į Kauno rajono savivaldybės švietimo įstaigas, vykdančias ikimokyklinio ugdymo programą, darbo grupės darbo reglamentas (peržiūrėti)

Nuo 2023-09-01 priimamų vaikų sąrašas (peržiūrėti)            

  Informacija dėl darželio darbo 2024 m. vasarą.

2024 m. liepos mėn., dėl vaikų vasaros atostogų ir planuojamų vidaus ir lauko aplinkos tvarkymo darbų, darželyje ugdymo procesas nevyks. Kauno miesto savivaldybės administracijos švietimo skyriaus vedėjo 2024 m. balandžio 22 d. įsakymas Nr.35-51 „Dėl ikimokyklinių ir priešmokyklinių grupių veiklos 2024 metų vasarą“ (peržiūrėti)

                 Informacija apie vaiko sveikatos pažymėjimą (peržiūrėti)

                Vaikų atvedimo į darželį ir išleidimo tvarka

Vaikų atvedimo į Kauno miesto savivaldybės įsteigtų biudžetinių švietimo įstaigų ikimokyklines ir priešmokyklines grupes ir išleidimo iš jų tvarkos aprašas (peržiūrėti dokumentą)

               Vaikų priėmimo tvarka

Nuo 2010 m. birželio 1 d. vykdomas centralizuotas vaikų priėmimas į Kauno miesto savivaldybės ikimokyklines įstaigas. 
Tėvai gali sužinoti apie esamas ir laisvas vietas grupėse, apie vaiko vietą eilėje ir kitą informaciją, patvirtinančią jo priėmimo į grupę galimybes. Tai padaryti jie gali patys prisijungę prie http://darzeliai.kaunas.lt

Kauno miesto savivaldybės tarybos 2023 m. kovo 28 d. sprendimas Nr. T-102 „Dėl Kauno miesto savivaldybės tarybos 2008 m. birželio 27 d. sprendimo Nr. T-331 „Dėl centralizuoto vaikų priėmimo į Kauno miesto savivaldybės įsteigtų biudžetinių švietimo įstaigų ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupes tvarkos“ pakeitimo“ (peržiūrėti dokumentą)

 Kauno miesto savivaldybės tarybos sprendimas „Dėl centralizuoto vaikų priėmimo į Kauno miesto savivaldybės įsteigtų biudžetinių švietimo įstaigų ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupes tvarkos“

             Kauno Valdorfo darželio "Šaltinėlis" ikimokyklinio ugdymo sutartis (atsisiųsti)

            Kauno Valdorfo darželio "Šaltinėlis" priešmokyklinio ugdymo sutartis (atsisiųsti)

 Dėl vaikų priėmimo kreiptis į pavaduotoją ugdymui
pirmadieniais - penktadieniais 8.00 - 12.00 val.
Tel. (8 37) 45 14 26

               Reikalingi dokumentai: vaiko gimimo liudijimas/pažyma (kopija), dokumentai patvirtinantys prioritetą (jei toks yra)