Bendruomenės darbo grupės

Tėvų finansinės ir ūkinės paramos koordinavimo grupė 
  Aivaras Pukanasis- koordinatorius, 1 gr. tėvų atstovas
Nariai:
Sigita Riabko - 2 gr. tėvų atstovė
Živilė Baltrušaitienė - 3 gr. atstovė
Sandra Kudriavceva- 4 gr. tėvų atstovė
Loreta Semėnienė - 5 gr. tėvų atstovė
Ilona Babachinienė - darželio auklėtoja

Tėvų finansinės ir ūkinės paramos koordinavimo grupės posėdžiai vyksta kiekvieno mėnesio antrą trečiadienį 17.30 val.
Tėvų finansinės ir ūkinės paramos koordinavimo grupės veiklos nuostatai.

Mugių organizavimo grupė
„Mugių organizavimo“ grupė - padeda įdomiau organizuoti darželio renginius, muges ir kitas pramogas. 
Koordinatorius - Milda Bružaitė (auklėtoja.)
Nariai:
Ilona Gaigalė – 1 gr.
Laura Venckūnaitė-Jankevičienė - 2 gr.
Karolina Šimkienė - 3 gr.
Neringa Paukštytė Simonavičė - 5 gr.
Indrė Karbauskienė - 5 gr.
Žiedė Marcinkevičienė - auklėtoja

Išvykų, švenčių organizavimo grupė
„Išvykų, švenčių organizavimo“ grupė - renka įvairesnius bendruomenės žygių ir išvykų maršrutus, juos paįvairina linksmomis pramogomis, rengia šventes. 
Koordinatorius - Edita Kalkienė (muz.vad.)
Nariai:
Karolina Korolkova - 2 gr.
Audrius Korolkovas – 2 gr.
Agnė Pinigienė – 2 gr.
Marius Pinigis - 2 gr.
Karolina Šimkienė - 3 gr.
Laura Stainytė-Auškalnienė – 4 gr.
Rasa Povilionienė – 5 gr.
Eglė Supronaitė - auklėtoja

Aplinkos tvarkymo grupė
„Aplinkos tvarkymo“ grupė - rūpinasi saugios, estetiškos kiemo, grupių aikštelių aplinkos sutvarkymu, organizuoja talkas. 
Koordinatorius - Aurika Razomaitienė (3 gr.)

Nariai:
Tautvydas Gurskas - 3 gr.
Rasa Povilionienė - 2 gr.
Aivaras Babachinas - 5 gr.

Ryšių su visuomene grupė
„Ryšių su visuomene“ grupė - skleidžia gerąją žinią apie Valdorfo pedagogiką ir Valdorfo darželį; rūpinasi straipsniais, literatūros vertimu, reprezentacinėmis priemonėmis. 
Koordinatorius - Jadvyga Raubienė (logopedė)

Nariai:
Vida Drąsutė - 3 gr.
Rita Brakauskaitė - 1 gr.
Vilma Narkevičienė - 2 gr.
Lina Narvydienė - 5 gr.
Asta Stasiukaitienė - 4 gr.
Šarūnas Jurelė - 3 gr.
Tomas Stasiukaitis - 4 gr.

Remonto grupė
„Remonto“ grupė - kuria vaikų žaidimams ir ugdymui(si) palankią, estetišką, saugią grupių ir kitų patalpų aplinką, organizuoja remonto darbus. 
Koordinatorius - Raisa Juodeikienė (auklėtoja)

Nariai:
Marius Semėnas - 4 gr.
Jurgita Čepurnienė - 5 gr.
Mindaugas Medelis - 2 gr.
Viktorija Šimkuvienė - menų pedagogė


Agnė Jefimovienė - pavaduotoja ūkiui

Amatų grupė
„Amatų“ grupė - kviečia išmokti bei išmokyti kitus gražių rankdarbių, amatų; dalyvauti akcijose, mugėse siekiant pritraukti papildomų lėšų į Paramos Valdorfo pedagogikai bendrijos „Šaltinėlis“ fondą. 
Koordinatorius - Rima Tamašauskienė (auklėtoja)

Nariai:
Rima Kavaliauskaitė - 2 gr.
Žiedė Marcinkevičienė – auklėtoja
Julija Astrauskienė – 5 gr.
Jurgita Čepurnienė – 5 gr.
Jurgita Gaidė – 2 gr.